Yat Kiralama 1800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 35 metre 

A Candan yat isimli 35 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 17 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 28 metre 

Akifoğlu isimli 28 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 27 metre 

Aleyna 3 isimli 27 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ultra lux yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 36 metre 

Anıl Kaptan 1 - gulet - yacht isimli 36 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 26 metre 

Anılar gulet  isimli 26 metre uzunluğundaki kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 22 metre 

Arkadaşlık isimli 22 metre uzunluğundaki 4 kamaralı ahşap yatımız, 20 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 5 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 23 metre 

Arkona -  isimli 23 metre uzunluğundaki 4 kamaralı ahşap yatımız, 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 500 € baslayan fiyatlarla   

Tekne :Gulet | 23 metre 

Avuncan isimli 23 metre uzunluğundaki 7 kamaralı ahşap yatımız, 14 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 500 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 15 metre 

Ayna isimli 15 metre uzunluğundaki 2 kamaralı ahşap yatımız, 4 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 475 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 23 metre 

Baba Veli isimli 23 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1200 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 36 metre 

Baba Veli 7 isimli 36 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 29 metre 

Baba Veli 8 isimli 29 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 30 metre 

Baba Veli 9 isimli 30 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 26 metre 

Balu isimli 26 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Tekne :Barbuzoglu - Gulet  | 28 metre 

Barbuzoglu isimli 28 metre uzunluğundaki 8 kamaralı Yunan bayrakli ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 24 metre 

Batılı isimli 24 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 24 metre 

Blu Dream isimli 24 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ahşap yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 23 metre 

Blue Pearl isimli 23 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 26 metre  

Buket isimli 26 metre uzunluğundaki 10 kamaralı ahşap yatımız, 20 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 25 metre 

C Taner isimli 25 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 33 metre 

C Taner 2 isimli 33 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1500 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 39 metre 

Caferoglu 7 isimli 39 metre uzunluğundaki 11 kamaralı ahşap yatımız, 22 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1100 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 34 metre 

CAFEROGLU 8 GULET - YACHT isimli 34 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 28 metre 

Çağan isimli 28 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 22 metre 

Ceyda 2 isimli 22 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 20 metre 

Ceylan isimli 20 metre uzunluğundaki 3 kamaralı ahşap yatımız, 6 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 28 metre 

Dear Lila isimli 28 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 33 metre 

Deniz Felix Balina isimli 33 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 950 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 30 metre 

Diamond Lila isimli 30 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1200 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 30 metre 

Duramaz isimli 30 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 24 metre 

Ece Arina isimli 24 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ahşap yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1500 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 33 metre 

Ece Berrak gulet - isimli 33 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ahşap yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 30 metre 

A DERİN A GULET - ECE SULTAN isimli 30 metre uzunluğundaki 7 kamaralı ahşap yatımız, 14 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 30 metre 

 

Efsane Karayiğit isimli 30 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Tekne :Gulet | 24 metre 

Elpis Gulet isimli 24 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 500 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 22 metre 

Eren 2 isimli 22 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 750 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 17 metre 

Evita  isimli 17 metre uzunluğundaki kamaralı ahşap yatımız, 6 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 20 metre 

Faralya isimli  20 metre uzunluğundaki 3 kamaralı ahşap yatımız, 6 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1350 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 39 metre 

Fortuna 2 isimli 39 metre uzunluğundaki 10 kamaralı ahşap yatımız, 20 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 5 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 23 metre 

G.Okan isimli 23 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 30 metre 

Gazi Kaptan isimli 30 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 33 metre 

Grand Acar isimli 33 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 665 € baslayan fiyatlarla  

Gulet | 21 metre 

İlayda isimli 21 metre uzunluğundaki 4 kamaralı ahşap yatımız, 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

 

Yat Kiralama 1800 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 30 metre 

İlknur Sultan isimli 30 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 855 € baslayan fiyatlarla   

Tekne :Gulet | 26 metre 

Impact isimli 26 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ahşap yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 450 € baslayan fiyatlarla   

Gulet | 18 metre 

Istlada isimli 23 metre uzunluğundaki 4 kamaralı ahşap yatımız, 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama  523 € baslayan fiyatlarla  

Gulet | 23 metre 

Kahramanlar 6 isimli 23 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 750 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 24 metre 

Kaptan Alper - Gulet isimli 24 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 23 metre 

Kaptan Ozgen isimli 23 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 30 metre 

Kaptan Torbalı Gulet isimli 30 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız,16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 16 metre 

Kaş isimli 16 metre uzunluğundaki 3 kamaralı ahşap yatımız, 6 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1500 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 34 metre 

Kayhan 11 isimli 34 metre uzunluğundaki 10 kamaralı ahşap yatımız, 20 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 26 metre 

Koca Yusuf isimli 26 metre uzunluğundaki 8 kamaralı Yunan bayrakli ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 400 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 20 metre 

Kücük Mustafa isimli 20 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 950 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 30 metre 

Kurt K  isimli 30 metre uzunluğundaki 8 kamaralı klimalı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 34 metre 

Luca Del Mare isimli 34 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ahşap yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 22 metre 

Lucy Mar isimli 22 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla 

Tekne :Gulet | 23 metre 

Mermaid isimli 23 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1200 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 26 metre 

Miss vela isimli 26 metre uzunluğundaki  kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 6000 € baslayan fiyatlarla 

Tekne : Moss  Gulet | 42 metre 

 Moss isimli 42 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ultra lux yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 570 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 26 metre 

Mozaik isimli 26 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 2200 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 29 metre 

Muhtesem A isimli 29 metre uzunluğundaki yunan bayraklı 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 21 metre 

Naos 1 isimli 21 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1500 € baslayan fiyatlarla 

Tekne :Gulet 38 metre 

Nautilus isimli 38 metre uzunluğundaki 5 kamaralı ahşap yatımız, 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 5 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 23 metre 

Nomade Gulet isimli 23 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1300 € baslayan fiyatlarla 

Tekne : Northwind  Gulet | 28 metre 

Northwind isimli 28 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla 

Tekne :Gulet 26 metre 

Nuray isimli 26 metre uzunluğundaki 8 kamaralı Yunan bayrakli ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla 

Tekne : Gulet | 23 metre

Oasis 2 isimli 23 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 36 metre 

Perla Del Mar 2 isimli 36 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 26 metre 

Perla Del Mar 1 isimli 26 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 23 metre 

Prenses Ela isimli 24 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 6000 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 39 metre 

Queen of Salmakis isimli 39 metre uzunluğundaki 8 kamaralı Vip Delux yatımız, 18 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama  600 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 22 metre 

Sandracan isimli 22 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 31 metre 

Sea Angel 2 isimli 31 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 570 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 26 metre 

Sea Born Legend isimli 26 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 23 metre 

Selim Kaptan 1  isimli 23 metre uzunluğundaki kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1400 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 40 metre 

Semercioğlu IV isimli 40 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 5 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 570 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 26 metre 

Serhat Bey isimli 26 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 570 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 20 metre 

Sevi 5 isimli 20 metre uzunluğundaki 6 kamaralı ahşap yatımız, 12 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1200 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 40 metre 

Seyhan cann isimli 40 metre uzunluğundaki 9 kamaralı ahşap yatımız, 18 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1200 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 27 metre 

Simgecan isimli 27 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 588 € baslayan fiyatlarla 

Tekne :Gulet 24 metre 

Sobek isimli 24 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 17 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır

Yat Kiralama 350 € baslayan fiyatlarla 

Gulet | 15 metre 

Sukru Baba isimli 15 metre uzunluğundaki 3 kamaralı ahşap yatımız, 6 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 24 metre 

Suleyman Bey isimli 24 metre uzunluğundaki 7 kamaralı ahşap yatımız, 42 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 800 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 25 metre 

Sumru sultan isimli 25 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 20kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 600 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 22 metre 

Suna isimli 22 metre uzunluğundaki 4 kamaralı ahşap yatımız, 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 2 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1615 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 35 metre 

Tarkan 5 isimli 35 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 2800 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 42 metre 

TERSANE 8 - GULET - YACHT isimli 42 metre uzunluğundaki 14 kamaralı ahşap yatımız, 28 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 6 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 1000 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 30 metre 

 Viago Nella Speranza isimli 30 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 4 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.

Yat Kiralama 700 € baslayan fiyatlarla

Gulet | 24 metre 

Yorukoglu isimli 24 metre uzunluğundaki 8 kamaralı ahşap yatımız, 16 kişiye kadar misafir ağırlayabilmekte ve profesyonel 3 personeli ile Akdeniz ve Ege denizinin eşsiz koylarında mavi yolculuk tatilleri için tercih edilen bir yatımızdır.