Rota

 

1.Gün:  Fethiye Yat Limanı
Saat 15:00 Fethiye ofisimizde buluşulacaktır. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye Limanı‘nda yattadır.

2.Gün: Aga Limanı 
-Çarpıcı koyları ile Göcek Körfezi sizi bekliyor. Fantastik güzel turkuaz koyları, berrak denizi ve muhteşem manzaralarıyla Göcek Körfezi. Rahat bir atmosfer keyfini çıkarın. Agalimanı Koyda konaklanacaktır.-

3.Gün: Ekincik – Dalyan.
Gün doğarken teknemiz Dalyan Nehri'nin ağzına yakın bir Koy Ekincike ulaşır. Arzu eden yolcularımız nehir tekneleriyle Dalyan Kaunos turuna katılabilirler. Nehir sularında yol alırken dağlara oyulmuş kaya mezarlarını izleme şansını bulabilir ve çamur banyosu yapabilirsiniz, günün sonuna doğru Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajı’nda yüzelebilir. ( Tur bedeli fiyata dahil değildir ) Ekincik koyunda bir konaklanacaktır.

4.Gün: Marmaris
Marmarise doğru mavi yolculuğa başlanır. Teknemiz öğle yemeği ve yüzme molası için Turunç Koyu veya Cennet adasına yanaşır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir. Eski şehir ve kale, dükkanlar ve çarşı şehir merkezinde ziyaret, sahil yürüyüş yapın. Marmaris’de konaklanacaktır

5.Gün: Tersane Adası – Manastır Koyu Şafakta, Fethiye Körfezi Tersane Adası için devam edilir. Bizanslılar zamanında tersane olarak kullanılan bu ada doğal bir liman görevi görmektedir. Yatımız uygun olduğu bir koyda ogle yemeği için demirleyecektir. Daha sonra Manastır Koyu’na doğru hareket edilecektir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam koyu diye de bilinir. Burada akşam yemeği yenecek ve konaklanacaktır

6.Gün: Göcek - Manastır Koyu
Sabah erkenden Göcek Koylarına seyredilir. Göcek adaları sizi büyüleyecek. Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri için çeşitli koylarda durulacaktır. (Kuyruk, Burnu, Manastır, Bedri Rahmi ya da Sarsala). Koylardan birinde konaklama yapılacaktır.

7.Gün: Fethiye Körfezi
Yüzmek ve dinlenmek için son şansınız. Öğleden sonra çıkış bağlantı noktası Fethiye limanı‘dır. Fethiye'deki Amyntas, Likya kaya mezarları ve Yunan Tiyatrosu ya da Antik şehri ziyaret edip harika bir akşam geçirebilirsiniz. Çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi.

8.Gün: Fethiye Yat Limanı
Yat Turu sonunda teknede yapılan güzel kahvaltının ardından saat 09.00 da tekne personeline ve diğer konuklara veda vakti. Misafirlerimiz tekneden ayrılırlar.

 

 NOT

 • * Kötü hava ve ya deniz koşullarında program herhangi bir uyarıya gerek kalmadan değiştirilecektir.


 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • * Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı).
  * Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis.
  * Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.
  * Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)
  * Temiz çarşaf ve banyo havlusu.
  * Yat sigortası. (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • * Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır.
  * Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz.
  * Lütfen kendi havlularınızı getiriniz.
  * Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
  * Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir.
  * Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.

 


 

 • Mavi_Yolculuk_002
 • Mavi_Yolculuk_003
 • Mavi_Yolculuk_004
 • Mavi_Yolculuk_005
 • Mavi_Yolculuk_006
 • mavi_yolculuk_marmaris_007
 • mavi_yolculuk_marmaris_008
 • mavi_yolculuk_marmaris_009
 • mavi_yolculuk_marmaris_010
 • mavi_yolculuk_marmaris_011
 • mavi_yolculuk_marmaris_012
 • mavi_yolculuk_marmaris_013
 • mavi_yolculuk_marmaris_014
 • mavi_yolculuk_marmaris_020
 

 

Lütfen bizimle e-posta veya telefon aracılığıyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Size her şeyi açıklamaktan mutluluk duyacağız.

>>Teklif almak için<<

Gizlilik nedeniyle aşağıdaki hususlara dikkat ediniz:
E-mail kullanarak bize mail adresiniz ve kişisel bilgileriniz kabul etmiş olyorsunuz. Bu mail ile gönderilen bilgiler bizde gizli ve saklı kalacağını taahhüt ederiz. Sadece size kampanyalar ve güncel bilgilerle ilgili bilgi gönderebiliriz.